Dlaczego powstał blog Salonowe Finanse?

Salonowe finanse, czyli finanse w salonach kosmetycznych, fryzjerskich to temat rzeka. Uważam, że jeżeli od początku dobrze nie „ustawimy” tematu zarządzania finansami w swoim biznesie, to prędzej czy później dopadną nas problemy z tym związane.

Od kilku lat jestem właścicielką salonów kosmetycznych – The Colours Beauty Studio. Salony te powstały z pasji i chęci odnalezienia dla siebie tego co ważne. Budowa tego biznesu wymagała ogromnego poświęcenia i odwagi. Z wykształcenia jestem finansistką i kilkanaście lat przepracowałam w różnych instytucjach finansowych. Wiem z jakimi wyzwaniami borykają się właściciele salonów, ile różnych obszarów jest do ogarnięcia i zrozumienia, ile decyzji do podjęcia. Stoję na stanowisku, że dobrze zaplanowana firma pod kątem finansowym, to klucz do sukcesu.

Pomyślałam, że połączenie mojej wiedzy o finansach z umiejętnością prowadzenia biznesu może dać ciekawy efekt synergii. Dlatego chciałabym dzielić się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieję, że lektura mojego bloga pomoże Wam choć trochę w sprawnym prowadzeniu firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *